Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Absolwenci » była IV c pani Anny Mikuckiej
była IV c pani Anny Mikuckiej
PostWysłany: Nie 2:05, 22 Lip 2007
Łukasz

Witam. Ciekaw jestem, jak powodzi się ludziom z naszej klasy? Szczerze mówiąc, powoli urywają się kontakty...A szkoda, bo chwile spędzone w tej szkole były, są i zostaną niezapomniane. Piszcie co tam u was słychać. U mnie powolutku jakoś leci. Dorobiłem się licencjata socjologii, teraz studiuję zarządzanie międzynarodowe, no i ogólnie jestem zadowolony. Może więc nie jestem takim głąbem, za jakiego mieli mnie niektórzy nauczyciele? Smile Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie pozdrowić panią Anię Mikucką, która potrafiła nas wychować, mimo iż pewnie nie raz daliśmy się jej we znaki (oczywiście chłopaki); panią Irmine Restel - za mozliwość wypowiedzenia własnego zdania na lekcji polskiego; pana Cebelińskiego za pogodę ducha i naukę myślenia, oraz wszystkich innych nauczycieli, no i oczywiście wszystkich innych uczniów. Jeżeli ktos chciałby pogadać to moje gg - 5641045.
była IV c pani Anny Mikuckiej
  Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Absolwenci