Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Na każdy temat » Zróbcie co¶ z t± stron±.
Zróbcie co¶ z t± stron±.
PostWysłany: Nie 20:56, 15 Kwi 2007
Frett
Go¶ć

O jaaa, ja nie wiem jak to można tak za¶miecona stronę zrobić?

[quote]W wyniku problemów technicznych związanych z bazą danych utracili�my posty na szkolnym forum. Za utrudnienia przepraszamy i jednocze�nie zapraszamy do częstych odwiedzin naszego forum oraz strony szkoły.

ZS 2 zdobywa Twierdzę

23 marca 2007r drużyna z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie na zaproszenie żołnierzy z 2. Batalionu 15. Brygady Zmechanizowanej w Giżycku brała udział w VIII Zawodach Zimowego Zdobywania Twierdzy Boyen (skład drużyny: Jarosław Dąbrowski � 1a, Łukasz Zawistowski � 3b, Krzysztof Trzonkowski � 3b, opiekun: Krzysztof Gutowski).

W zawodach startowało bardzo wiele drużyn z regionu z podziałem na uczniów gimnazjum, uczniów szkół �rednich i żołnierzy odbywających służbę wojskową. Nasza szkoła po odprawie zmierzyła się w 12 konkurencjach poprzedzających bieg na 400 m:

- cięcie drewnianego kloca piłą ręczną;

- wbijanie gwo�dzi;

- udzielanie pierwszej pomocy rannemu;

- pokonanie tunelu gazowego z rannym na noszach;

- dostarczenie rannego w koszu motocykla;

- czołganie pod zasiekami;

- rzut piłką lekarską na odległo�ć;

- pchnięcie kulą;

- skoki przez linę;

- �rwanie ciężarka� 17,5 kg;

- strzał z łuku do tarczy;

- konkurencja �niespodzianka�, którą było paintball.

�Jednostka� po raz pierwszy brała udział w tych zawodach zdobywania Twierdzy Boyen i uplasowała się na wysokim � IV miejscu (przegrała z trzema drużynami z Giżycka) i była pierwszą drużyną spoza najbliższego regionu o tak wysokiej lokacie. Niestandardowe konkurencje, atrakcyjno�ć położenia Twierdzy, pokazy sprawno�ci bojowej żołnierzy, żołnierska grochówka , mnogo�ć drużyn, profesjonalna organizacja zawodów, wysokie miejsce naszej drużyny spowodowały satysfakcję z udziału i chęć uczestniczenia w zdobywaniu Twierdzy w przyszłym roku.[quote]

Ostatni njius, i ja np. na firefoxie nie mogę normalnie poczytać, bo jaki¶ pajac ustawił złe kodowanie i teraz każdy z przegl±dark± inn± niż IE ma problem, bo nie może w spokoju poczytać. Zróbcie co¶ z tym!. bo wstyd, w szkole dwie klasy informatyków, a strona wygl±da jak psu z gardła wyjęta.
Zróbcie co¶ z t± stron±.
  Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Na każdy temat