Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Pytania do Pani Dyrektor » Nauczyciele
PostWysłany: Wto 16:10, 04 Wrz 2007

Witam.
Bardzo zaciekawiła mnie zmiana kilku nauczycieli dla klas 2.. i nie wiem zabardzo czy to ma jakis sens? Bo przecież wiadomo nowy nauczyciel to poznawanie uczniów od nowa i nowy system nauki po co takie kłopoty dla uczni i nauczycieli??

PostWysłany: Śro 11:29, 05 Wrz 2007

Nauczyciele podlegają pewnym prawom, między innymi - wymiarowi czasu pracy. Przy zwiększonej liczbie oddziałów - jak to miało miejsce w tym roku - konieczne było zatrudnienie nowych nauczycieli, dlatego naturalną koleją rzeczy nastąpiły przesunięcia - tak zwane oddanie klas, gdyż uczący nauczyciele przekraczaliby dopuszczalny wymiar pracy

PostWysłany: Śro 15:09, 05 Wrz 2007

a czy możliwa jest zmania nauczyciela teraz?
PostWysłany: Śro 17:59, 05 Wrz 2007

Dołączył: 04 Wrz 2007

A więc kontynuuje pytanie... Czy nie było by lepszym rozwiazaniem nie dawać tym nauczycielom 1 klas i pozwolic sie wykazac nowym niz pomieszac nauczycieli?

PostWysłany: Śro 23:38, 05 Wrz 2007

przydalo by sie troche uaktualnic strone szkoly... podany jest stary spis nauczycieli ... a zdjecia zamieszkone na glownej stronie sa z 2005 roku ... czy nie ma osoby w szkole ktora umialaby to zrobic??
PostWysłany: Czw 13:42, 06 Wrz 2007

Do 227:
zmiana nauczycieli w tej chwili już jest niemożliwa ze względu na organizację pracy szkoły
Do Uczeń7:
- żadne rozwiązanie nie zadowoliłoby wszystkich, jeżeli jeden nauczyciel uczyłby wszystkie klasy pierwsze , to pomyśl - ile go czekałoby pracy w klasie maturalnej. Obecne rozwiązanie jest najlepsze z możliwych, choć zapewne nie idealne, ale optymalne, bo rozpatrywałam rózne warianty
Do 123:
- strona szkoły jest aktualizowana w Aktualnościach
- rzeczywiście lista nauczycieli jest z tamtego roku, ale daj nam trochę czasu, bo we wrzesniu w szkole jest masę biurokracji, więc strona szkoły schodzi na dalszy plan (nie minął jeszcze tydzień nauki)
- zdjęcie szkoły na stronie głównej jest naszą wizytówką i zostanie jeszcze przez długi czas, choć są podobne zdjęcia od 2004 roku do 2007

PostWysłany: Sob 14:40, 08 Wrz 2007

Dołączył: 04 Wrz 2007

a Nauczyciele W-fu?? Oni nie przygotowują klas do matury a jednak pozmieniali sie w tym roku Dlaczego?

PostWysłany: Pon 10:24, 10 Wrz 2007

Nauczyciele w-f pozmieniali się w tym roku, bo inaczej w ogóle Plan Lekcji nie wychodził. Dlatego zaczęliśmy nie od przydziałów klas wuefistom, ale od planu lekcji - gdy okazało się, że można taki zostawić to nastapił dopiero przydział. Choć jest to jeszcze bardziej skomplikowana sprawa, bo przydział zależy od prawidłowego podziału na lekcjach w-f (wiele klas jest łączonych)

PostWysłany: Śro 11:07, 07 Lis 2018
aaa4

Dołączył: 07 Lis 2018

-Obawiam sie, ze, jego zdaniem, pewna osobista sprawa miedzy nami nie zostala zakonczona - powiedziala Maggie bez emocji, co najwyzej z lekkim rozbawieniem.

-A nie zostala?

-Jesli pyta pan, czy bedzie nam to przeszkadzac w rozpracowywaniu tych zabojstw, to odpowiadam, ze nie pozwole na to - oswiadczyla tym razem z powaga.

-Nie o to chodzi. Chcialem miec pewnosc, czy ten dupek nie bedzie pani dokuczal. Jak bedzie pani miala z nim problem, ma pani moj telefon. Niech pani dryndnie. Ja sie nim zajme.

Maggie przystanela u stop schodow i spojrzala na niego.

-Probuje mnie pan chronic, detektywie Pakula?

Zatrzymal sie w pol kroku, gotowy do przeprosin. Czyzby zamierzala zmyc mu glowe, ze mial czelnosc uznac, iz Maggie potrzebuje ochrony tylko dlatego, ze vacu warszawa kobieta? Jezu!

Juz dawno nikt nie traktowal mnie jak starszy brat - oznajmila z usmiechem. - To mile. - Zanim odpowiedzial, ruszyla przed siebie i wyszla na zewnatrz przez szkolna brame.

Kiedy siedzieli juz w samochodzie, Maggie