Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Pytania do Pani Dyrektor » poprawki Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
PostWysłany: Sob 13:18, 18 Sie 2007
Ktoś

Zgadzam się i z Danielem_Zet i z kiz, ale to chyba nie o to chodziło...Ja nic nie robiłam przez cały rok i miałam czwórkę tylko dlatego,że wymagania były zerowe! Owszem, są tacy którzy tego nie wykorzystali z własnego lenistwa, ale to nie sztuka przesiedzieć cały rok i mieć 4. W końcu przyszliśmy do tej szkoły żeby się uczyć a nie wykorzystywać sytuację, że się od nas niczego nie wymaga, prawda? Powiecie,że przecież można się uczyć dla siebie, dla własnej satysfakcji, ale po co skoro i tak nikt tego nie docenia? Nie mówię, że chciałabym zbierać 6, to nie w moim stylu, ale inaczej jest dostać 4 lub 5 za coś nad czym spędziło się trochę czasu, w co wkłada się dużo pracy, niż za to co jest banalne, aż smieszne. Uhh, ciekawa jestem, komu będzie chciało się to przeczytać??? Pozdrawiam potencjalnych "czytaczy" Smile
PostWysłany: Sob 19:39, 18 Sie 2007
do Ktos

PostWysłany: Sob 19:47, 18 Sie 2007

mam pytanko jaki struj obowiazuje na poprawke
PostWysłany: Nie 17:31, 19 Sie 2007
Meduza

Fajna dyskusja się zaczęła o fizyce, więc pozwólcie, że ja też się włączę. Do Ktosia- czy ty lubisz fizykę? Z twojej wypowiedzi ciężko wywnioskować... Ale ja nie o tym. Zgadzam się z Tobą, Ktoś, miałam tak samo na angolu z p. Górską. Delikatnie mówiąc, nie obchodziło jej to, że umiałam coś więcej niz tylko cyferki i dni tygodnia, a jak napisałaś fajnie jest być docenianym. Ja jestem dobra z angielskiego i teraz gdy uczy mnie p. Antropik, można powiedzieć, że odżyłam. Z kolei z fizy jestem cienka w uszach i wymagania które "prezentuje" pani S. bardzo mi odpowiadają, bo wolę poszerzać wiedzę z czegoś co mi się przyda na studiach, czyli angielski, polski, historia, a nie zarywać noce nad fizyką... co pewnie musiałabym robić wziąwszy pod uwagę mój antytalent do przedmiotów ścisłych. Czyli jednym krótkim słowem: niech pani Strzałkowska zostanie! Tak jest lepiej i dla mnie, i dla wielu innych uczniów nieprzejawiających zainteresowania fizyką. Ps. A może dobrym pomysłem byłby podział na grupy? Lepszą i gorszą. Lepszą, no może nie tyle lepszą, co zainteresowaną fizyką, wiążącą z nia swoją przyszłość. I powiedzmy, że gorszą, czyli mniej zaawansowaną, dla laików, dla tych którzy bez fizyki będą mogli żyć? Co o tym myślicie? Chociaż to pewnie za duże zamieszanie... Ale w ten sposób i wilk byłby syty i owca cała. Pozdrawiam.
PostWysłany: Pon 12:39, 20 Sie 2007
Daniel_Zet

Przedmioty niematuralne nie powinny miec duzych wymagan, chyba ze ktos chce akurat zdawac mature z Fizyki to moze chodzic na dodatkowe lekcje, bo takie sa. Wystarczy sie tylko skontaktowac z Pania S.
PostWysłany: Wto 9:47, 21 Sie 2007

Prawdę mówiąc nie rozumiem o co chodzi z tą fizyką. Jak wy - uczniowie mówicie "cała szkoła" to macie na myśli tylko siebie. Może jest i trudno w trakcie roku szkolnego, ale jakoś poprawki z fizyki żaden uczeń nie ma, a z matematyki, języka polskiego, niemieckiego, rosyjskiego,angielskiego i biologii są poprawki. Moze więc trochę obiektywizmu?

PostWysłany: Czw 11:00, 23 Sie 2007

ja tez ucze sie dopiero pierwszy rok ale podobaja mi sie lekcje fizyki;)mimo tego iz czasem sa nudne i sie powtarzaja ....duzo rzeczy mozna zapamietac i sie nauczyć....niech pani Strzalkowska zostanie:)Smile co do nauczylicie to bardzo lubie lekcje panie Antropik, Piotrowskiej i Borawskiej na tych lekcjach nie mozna sie nudzic:) a pozatym panuje cisza i skupienie lekcją a nie jak na innych przedmiotach nikt nie slucha dzieje sie co chce!!!!! SmileSmileSmileSmileSmileRazzRazzRazzRazzRazzRazz pozdrawiam
PostWysłany: Pią 20:36, 24 Sie 2007

i jak tam poprawki poszły ?
PostWysłany: Pon 7:49, 27 Sie 2007

Poprawki poszły - moim zdaniem - źle, bo w sumie 6 osób nie dostało promocji do następnej klasy.

PostWysłany: Wto 18:00, 28 Sie 2007
mmm

a wiadomo już jacy będą nowi nauczyciele?
PostWysłany: Śro 10:51, 29 Sie 2007

Wiadomo:
Pani Agnieszka Łepkowska - jezyk niemiecki
Pani Monika Waligóra - język polski
Pani Halina Waszkiewicz - historia
Pani Emilia Piaskiewicz - biologia
Pani Beata Michalska - przedmioty ekonomiczne w Szkole Policealnej Zaocznej

PostWysłany: Śro 14:05, 29 Sie 2007

a jakie klasy będą uczyć Ci nauczyciele?
PostWysłany: Czw 13:23, 30 Sie 2007

a dlaczego jest nowa pani od jezyka polskiego?Czyzby bylo w tym roku szkolnym wiecej uczniow?
PostWysłany: Pią 8:14, 31 Sie 2007

Zgadza się - jest więcej uczniów i zaszła potrzeba zatrudnienia nowych nauczycieli.

PostWysłany: Pią 15:53, 31 Sie 2007

a jakie klasy będą uczyć Ci nauczyciele?
poprawki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny