Forum Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie Strona Główna » Pytania do Pani Dyrektor » 3 pytania
3 pytania
PostWysłany: Wto 22:48, 19 Cze 2007
przyszly uczen

1. czy bedziecie wprowadzac mundurki do szkoly? bo to ma tez duzy wplyw na moja decyzje co do szkoly. jednak mimo wszystko mam nadzieje ze nie bedzie jednolitych stroi dla uczniow.
2. ciagle czytam forum i nagle kiedy wyszlo ktory nauczyciel jest razem z ktora uczennica NAGLE forum sie skasowalo przypadek? czy cel zamierzony? nagle tak ucichlo a nie powiem nei chce byc w szkole gdzie jakis nauczyciel jest z uczennica a dyrekcja nie reaguje a w dodatku pomaga ukrywac "przestepce"
3. profil sportowo-obronny rowniez w tym roku bedzie?
PostWysłany: Czw 14:25, 21 Cze 2007

odpowiedź do przyszłego ucznia:
1. Mundurki stricte nie będą wprowadzone do szkoły, ale będą zapisane jasne i czytelne zasady określenia ubioru szkolnego w statucie szkoły na przykład zakaz przychodzenia w mini-spódniczkach lub krótkich spodenkach
2. Niestety, ale całe forum utraciliśmy- bardzo tego żałuję, bo oprócz (bardzo niewielu) wpisów negatywnych była w nim cała rzesza postów niesamowicie pozytywnych o szkole, kadrze itd. Temat nie skończył się celowo tylko rzeczywiście - i to nie przez przypadek tylko przez człowieka, który całkowicie zablokował nam tę stronę i utraciliśmy szereg danych nie tylko z forum.
Osobiście nie boję sie trudnych tematów i uważam,że jest to często jedyne miejsce , w którym mogę czasem dowiedzieć się czegoś o szkole z punktu widzenia uczniów.
3. Profil sportowo-obronny jest planowany w roku 2007/2008

PostWysłany: Pią 22:58, 22 Cze 2007

a mozna sie przepisac z technikum do liceum?
PostWysłany: Pon 16:06, 25 Cze 2007

W zasadzie można przepisać się z technikum do liceum, tylko należy odpowiedzieć sobie: czy warto?
- po pierwsze - muszą być miejsca
- po drugie - należy pamiętać, że liceum nie daje zawodu
- po trzecie - w liceum realizuje się z niektórych przedmiotów ogólnokształcących poziom rozszerzony

PostWysłany: Czw 22:11, 28 Cze 2007

czyli mozna sie przepisac
PostWysłany: Pon 15:16, 02 Lip 2007

Czyli można.

PostWysłany: Nie 16:23, 08 Lip 2007

Kod:

trzeba bedzie zaliczac przedmiot w zakresie rozszerzonym ?
PostWysłany: Pon 1:48, 09 Lip 2007
Kaczor

no a jak sobie inaczej to wyobrazasz?? ze bedziesz mial jakies przywileje bo sie przepisales z technikum do liceum? bedziesz musial sie uczyc tak jak wszyscy chyba proste nie?
PostWysłany: Pon 1:55, 09 Lip 2007

Dołączył: 09 Lip 2007

Kaczor napisał:

teraz mam juz swoje konto Smile)

PostWysłany: Wto 20:23, 10 Lip 2007

ty tam najwiecej wiesz
PostWysłany: Wto 21:11, 10 Lip 2007

Dołączył: 09 Lip 2007

ale za to widac ze Ty nic nie wiesz ... skoro takie chore pytania zadajesz... pozdrawiam inteligentnego czlowieka ktory wymysla inteligentne nicki typu "a" xD hahahaha ale nie bede komentowal niektorych glupich ludzkich zachowan pozdrawiam

3 pytania